Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Tryszczyn – na sprzedaż i na wynajem Tryszczyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokale o powierzchni od 18 do 30 m , z możliwością łączenia w większe moduły dopasowane do Twoich potrzeb. Obecnie budynek jest w trakcie termomodernizacji. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

35 zł/m²38,70 m² 1 355 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 38,7 m2) usytuowany na drugim piętrze biurowca przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzykondygnacyjny budy nek biur owo-usługowy z miejscami parkingowymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

34,20 zł/m²26,81 m² 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 26,81 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Szosa Gdańska

Osielsko(Tryszczyn + 13 km)

94,49 zł/m²127 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu użytkowego w Osielsku z maksymalną widocznością? Interesuje Cię wynajem lokalu handlowego lub usługowego? Na wynajem lokal komercyjny o powierzchni ok. 127 m w Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, ul. Ułańska

Okole,Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

39 000 zł14 m² 2 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej - Bydgoszcz, ul. Ułańska 10 Oferuję na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Niemcz

Niemcz(Tryszczyn + 9 km)

51,72 zł/m²116 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Niemczu pod Bydgoszczą. Lokal 116 m2 mieści się na parterze w odremontowanej kameralnej kamienicy. Wyposażenie: składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Niemcz

Niemcz(Tryszczyn + 9 km)

38,68 zł/m²116,35 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Iwona Fryszkowska   prestige Nieruchomości polecam! Lokal użytkowy na wynajem w centrum Niemcza o powierzchni 116 m2! usytuowany na parterze niskiego nowoczesnego budynku pobudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Stary Rynek

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Twój Biznes w Sercu Miasta Ekskluzywne Biura przy Starym Rynku Wykreuj wizerunek lidera dzięki lokalizacji, która mówi sama za siebie. Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowej przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Zimne Wody,Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

54,91 zł/m²588,92 m² 32 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia nowoczesny, dwukondygnacyjny, energooszczędny budynek biurowo - szkoleniowy. W nieruchomości zainstalowano oświetlenie Luxiona o odpowiedniej częstotliwości odświeżania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz(Tryszczyn + 13 km)

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem 70 m , Bydgoszcz, ul. Kościuszki 15a Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach